SALDAINIAI SU UOGOMIS
SALDAINIAI SU LIKERIU
SALDAINIAI SU RIEŠUTAIS
GRILIAŽAS IR FLORENTINAI

Migdolai su traškia luobele


Jausmingas kepintų migdolų baltajame šokolade malonumas, praturtintas traškia luobele – lengvumo kupinai popietei. Netruksite atrasti – aromatingieji migdolai, pasižymintys unikaliomis savito skonio savybėmis – tikrai įstabi draugija iš prigimties švelniam baltajam šokoladui.

Plačiau

Moliūgų sėklos su trijų rūšių šokoladais


Leiskite sau nevaržomą malonumą atrasti naujų skonių pasaulį – žaismingąsias moliūgų sėklas, pagardintas baltuoju, pieniniu bei juoduoju šokoladais. Moliūgų sėklos yra itin turtingos maistingosiomis medžiagomis, o kartu su šokoladu – dar ir neprilygstamai gardžios.

Plačiau

Migdolai su karameliniu glaistu


Saldžioji karamelė bei energijos kupini, kruopščiai ir su meile kepinti migdolai – skonių derinys, kurį verta patirti ne kartą. Riešutų karaliais vadinami migdolai, dėl gausybės svarbių maistinių medžiagų gali būti laikomi pačiais vertingiausiais, o kartu su žavingąja karamele – net ko gero skaniausiais.

Plačiau

Anakardžių riešutai su baltuoju šokoladu


Subtiliai saldūs, kiek traškūs ir ypač gardūs anakardžių riešutai baltajame šokolade – saldi švelnumo, šviesaus bei tyro gyvenimo džiaugsmo patirtis, kalbanti apie meilę, tačiau visų pirmiausia – apie meilę sau.

Plačiau

Makadamijos riešutai su baltuoju šokoladu ir cinamonu


Šie saldainiai – tai netikėta ingredientų sintezė, sužavinti egzotiškųjų makadamijos riešutų, baltojo šokolado bei cinamono skonių harmonijos subtilybėmis. Cinamonas pasižymi puikia darna su baltuoju šokoladu, kurio patale ilsisi visa makadamijos riešutuose glūdinti energija.

Plačiau

Saldainiai su vaflių gabaliukais ir riešutais


Skonio naujiena, stebinanti puikiai tarpusavyje derančiais ingredientais, kuriančiais ypatingą švelnumo bei traškumo harmoniją. Tai šokoladiniai saldainiai, praturtinti kokybiška kakava, traškių riešutų bei vaflių gabaliukais, gausiai padengti elegantiškojo šokolado glaistu.

Plačiau

Šokoladiniai kupoliniai saldainiai su riešutais


Chocolate cupole  – tai subtilios kupolo formos saldainiai, kviesiantys patirti unikalias skonio akimirkas, praturtintas aukščiausios kokybės kakava, rafinuotuoju riešutų bei airiško kremo deriniu, gausiai padengtas karališko skonio šokolado glaistu.

Plačiau

Esi sugalvojęs savo skonį?

Atrask BOHEMOS saldainių asortimentą ir mėgaukis skirtingais jų skonių charakteriais su riešutais, uogomis bei likeriais. Šie saldainiai – tai meistro rankų kokybės kūriniai, kurių kiekvienas – Tavo unikaliai prigimčiai skirta patirtis.

Plačiau