SALDAINIAI SU UOGOMIS
SALDAINIAI SU LIKERIU
SALDAINIAI SU RIEŠUTAIS
GRILIAŽAS IR FLORENTINAI

Eliza liquer


Eliza Liquer – tai švelnių bei gurmaniškų ingredientų sintezė – dviejų sluoksnių, sodriu šokolado glaistu padengti saldainiai, praturtinti lengvos it dangus pieniškos pomados ir kavos arba visus skonio receptorius pažadinančio romo bei airiško likerio įdarais. Šių saldainių išskirtinumas – itin kokybiški ir įstabūs skonių atradimai.

Plačiau

Vodka premium


Vodka skonio likeriu įdaryti ir juodojo šokolado glaistu padengti saldainiai primins apie rafinuotą eleganciją ir laiko patikrinto, kiek ekstravagantiško likerio skonio stiprybę.

Plačiau

6 Sensi Liquore


Manieringų skonių kelionė, viliojanti pasinerti į saldžių potyrių akimirkas, nepaleidžiant jų iki paskutiniojo sluoksnio – tai kruopščiai atrinktų saldainių rinkinys, viliojantis šešiais skirtingais skoniais: gaivinančių saldžiųjų aviečių, sodrios kavos, gundančiųjų juodųjų serbentų, kerinčių vyšnių, vaikystę primenančių svarainių ir tauriojo Trejų devynerių likerio įdarais. Tai nepakartojamas, uogų likerių bei kokybiško šokolado gausus malonumas.

Plačiau

Quatro Sensi


Tai naujų skonių potyrių kupinas saldainių rinkinys –ieškančiam to, kas jau pamėgta ir to, kas dar nepatirta. Tai keturių skonių saldainiai, apgaubti aukščiausios kokybės belgiško šokolado elegancijos. Tai saldainiai su apelsinų žievelių gabalėliais, kurie primena auksinį rudenį bei imbieru ir sniego baltumo kokosu; su žaliąja arbata, kuri nuostabiai pražįsta pavasarį, su švelniu karameliniu pieniniu įdaru bei su traškiųjų lazdyno riešutų įdaru.

Plačiau

2 sensi liquore


Lietuviškojo midaus bei aistringųjų spanguolių likerio įdarais praturtinti, šokoladu padengti saldainiai – primiršta, tačiau atgijusi tradicija, kurios skonį verta atrasti iš naujo.Plačiau

Esi sugalvojęs savo skonį?

Atrask BOHEMOS saldainių asortimentą ir mėgaukis skirtingais jų skonių charakteriais su riešutais, uogomis bei likeriais. Šie saldainiai – tai meistro rankų kokybės kūriniai, kurių kiekvienas – Tavo unikaliai prigimčiai skirta patirtis.

Plačiau