SALDAINIAI SU UOGOMIS
SALDAINIAI SU LIKERIU
SALDAINIAI SU RIEŠUTAIS
GRILIAŽAS IR FLORENTINAI

Griliažas


Rafinuotasis griliažas – tai subtilus ir laiko patikrintas skonio žavesys, gimęs iš lydyto it auksas cukraus, žemės riešutų, gausiai apliejant tikro šokolado glaistu. Tai abejingų nepaliekanti tradicija, įkūnijanti laikui nepavaldžią skonio meistrystę.

Plačiau

Griliažo skiltelės


Turtingo skonio lydyto cukraus bei žemės riešutų griliažas, padengtas šokolado glaistu – skiltelės malonaus džiugesio, saldaus ir nerūpestingo tarytum vaikystės prisiminimai.

Plačiau

Florentino


Smaguriams, kurie vertina gerą skonį – bičių meduje kepinti traškieji migdolai, egzotiškieji anakardžiai ir viską vainikuojantis, skonio akimirką švelniai apgaubiantis, kokybiškas šokoladas.

Plačiau

Mini griliažas


Tai kelionės po pažintą ir jau spėtą pamilti skonio tradiciją. Maži, tačiau cukraus, riešutų ir šokolado tandemo paverčiami neišdildomais, nepamirštamais potyriais – žaismingieji mini griliažo saldainiai, padengti šokolado glaistu.

Plačiau

Esi sugalvojęs savo skonį?

Atrask BOHEMOS saldainių asortimentą ir mėgaukis skirtingais jų skonių charakteriais su riešutais, uogomis bei likeriais. Šie saldainiai – tai meistro rankų kokybės kūriniai, kurių kiekvienas – Tavo unikaliai prigimčiai skirta patirtis.

Plačiau